All Winners
from 1985 on

2013

Falke Pisano
1e prijs Beeldende Kunst

2011

Pilvi Takala
1e prijs Beeldende Kunst
Vincent Vulsma
2e prijs Beeldende Kunst
Fernandes Priscila
Basisprijs Beeldende Kunst
Ben Pointeker
Basisprijs Beeldende Kunst

2010

Olv Klijn
1e prijs Architectuur
Jeroen Spee & Jeroen Steenvoorden
2e prijs Architectuur
Oana Rades & Thijs van Bijsterveldt
Basisprijs Architectuur
Johan Selbing & Anouk Vogel
Basisprijs Architectuur

2009

Nicoline van Harskamp
1e prijs Beeldende Kunst
Rossella Biscotti
2e prijs Beeldende Kunst
Ólafur Ólafsson en Libia Castro
Basisprijs Beeldende Kunst
Sara Rajaei
Basisprijs Beeldende Kunst

2007

Vivianne Sassen
1e prijs Beeldende Kunst
Sung Hwan Kim
2e prijs Beeldende Kunst
Claire Harvey
Basisprijs Beeldende Kunst
Maartje Korstanje
Basisprijs Beeldende Kunst

2006

Ronald Rietveld
1e prijs Architectuur
Daan Petri
2e prijs Architectuur
Eva Pfannes
Basisprijs Architectuur
Bas Princen & Milica Topalovic
Basisprijs Architectuur

2005

Lonnie van Brummelen
1e prijs Beeldende Kunst
Yael Bartana
2e prijs Beeldende Kunst
Esther Tielemans
Basisprijs Beeldende Kunst
Kan Xuan
Basisprijs Beeldende Kunst

2004

Mariana Castillo Deball
1e prijs Tekenen en Grafiek
Derk Thijs
2e prijs Tekenen en Grafiek
Anant Joshi
Basisprijs Tekenen en Grafiek
Marijn van Kreij
Basisprijs Tekenen en Grafiek

2003

Ryan Gander
1e prijs Beeldhouwen
Erik Olofsen
2e prijs Beeldhouwen
Folkert de Jong
Basisprijs Beeldhouwen
Helmut Dick
Basisprijs Beeldhouwen

2003

James Beckett
1e prijs Kunst en Publieke Ruimte
Katrin Korfmann
2e prijs Kunst en Publieke Ruimte
Natasja Boezem Boezem
Basisprijs Kunst en Publieke Ruimte
Tomoko Take
Basisprijs Kunst en Publieke Ruimte

2002

Igor Sevcuk
1e prijs Film/Video
Jasper van den Brink
2e prijs Film/Video
Diana Ramaekers
Basisprijs Film/Video
Saskia Olde Wolbers
Basisprijs Film/Video

2002

Elspeth Diederix
1e prijs Fotografie
Cuny Janssen
2e prijs Fotografie
Thomas Manneke
Basisprijs Fotografie
Carla van de Puttelaar
Basisprijs Fotografie

2001

Gianni Cito
1e prijs Architectuur
Theo Hauben
2e prijs Architectuur
Marion Regitko
Basisprijs Architectuur
Fjodor Richter
Basisprijs Architectuur

2001

John Lonsdale
1e prijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Jago Van Bergen
2e prijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Nikol Dietz
Basisprijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Paul Toornend
Basisprijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur

1999

Cees Krijnen
1e prijs Beeldende Kunst/Theater
Germaine Kruip
2e prijs Beeldende Kunst/Theater
Jennifer Tee
Basisprijs Beeldende Kunst/Theater

1999

Charlotte Schleiffert
1e prijs Schilderen
Erik van Lieshout
2e prijs Schilderen
Gé-Karel van der Sterren
Basisprijs Schilderen
Gijs Frieling
Basisprijs Schilderen

1998

Agata Zwierzyñska
1e prijs Grafische vormgeving
Bibo
2e prijs Grafische vormgeving
Rinke Nijburg
Basisprijs Grafische vormgeving
Thomas Buxó
Basisprijs Grafische vormgeving

1998

Paul Nassenstein
1e prijs Tekenen
Mariëtte Renssen
2e prijs Tekenen
Walter van Broekhuizen
Basisprijs Tekenen
Marc Nagtzaam
Basisprijs Tekenen

1997

Femke Schaap
1e prijs Beeldhouwen
Erzsébet Baerveldt
2e prijs Beeldhouwen
Úna Henry
Basisprijs Beeldhouwen
Theo van Meerendonk
Basisprijs Beeldhouwen

1997

Alicia Framis
1e prijs Kunst en Publieke Ruimte
Erik Weeda
2e prijs Kunst en Publieke Ruimte
Birthe Leemeijer
Basisprijs Kunst en Publieke Ruimte
Sjaak Langenberg
Basisprijs Kunst en Publieke Ruimte

1996

Imogen Stidworthy
2e prijs Film & Video
Marieke van der Lippe
Basisprijs Film & Video
Jeroen de Rijke, Willem de Rooij, Jeroen Eisinga
Basisprijs Film & Video

1996

Paul Kooiker
1e prijs Fotografie
Hans Wijninga
2e prijs Fotografie
Desiree Dolron
Basisprijs Fotografie
Astrid Hermes
Basisprijs Fotografie

1995

Rob Hootsmans
1e prijs Architectuur
Jen Alkema, Moriko Kira
Basisprijs Architectuur
Reinier Ubels
Basisprijs Architectuur

1995

Branimir Medic
1e prijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Pero Puljiz, Erwin Bot
Basisprijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Joost van Hezewijk
Basisprijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur

1994

Ida Lohman
1e prijs Beeldende Kunst/Theater
Yvonne Dröge Wendel
2e prijs Beeldende Kunst/Theater
Bart Gorter
Basisprijs Beeldende Kunst/Theater

1994

Ed Gebski
1e prijs Schilderen
Avery Preesman
2e prijs Schilderen
Michael Raedecker
Basisprijs Schilderen
Robert Zandvliet
Basisprijs Schilderen

1993

Hewald Jongenelis
1e prijs GRAFIEK
Wapke Feenstra
2e prijs GRAFIEK
Britta Huttenlocher
Basisprijs GRAFIEK
Remco Vlaanderen
Basisprijs GRAFIEK

1993

Paul Klemann
1e prijs Tekenen
Bernadette Beunk
2e prijs Tekenen
David Bade
Basisprijs Tekenen

1992

Karin Arink
1e prijs Beeldhouwen
Tom Claassen
2e prijs Beeldhouwen
Joep van Lieshout
Basisprijs Beeldhouwen
Marlene Staals
Basisprijs Beeldhouwen

1992

Suchan Kinoshita
1e prijs Kunst en Publieke Ruimte
Mark Manders
2e prijs Kunst en Publieke Ruimte
Noor de Rooy
Basisprijs Kunst en Publieke Ruimte
Marijke van Warmerdam
Basisprijs Kunst en Publieke Ruimte

1991

Jozef van der Heijden
Basisprijs Film & Video
René Hazekamp, Bill Spinhoven
Basisprijs Film & Video

1991

Romy Finke
2e prijs Fotografie
Korrie Besems
Basisprijs Fotografie
Claudia Kölgen, Bob Negrijn
Basisprijs Fotografie

1990

Bert Dirrix
1e prijs Architectuur
Roberto Meyer
2e prijs Architectuur
Rik Lagerwaard
Basisprijs Architectuur

1990

Adriaan Geuze
1e prijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Wilke Diekema
2e prijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur

1989

Hans Klasema, Erik Kouwenhoven
Basisprijs B. Kunst/Theater

1989

Peter Baren, Sanne Danz
Basisprijs Beeldende Kunst/Theater

1988

Erik Andriesse
1e prijs Grafiek
Ludo Slagmolen
2e prijs Grafiek
Jan Schoenmakers
Basisprijs Grafiek
Willem Oorebeek
Basisprijs Grafiek

1988

Brian Meijers
1e prijs Grafische Vormgeving
Mevis & Van Deursen
2e prijs Grafische Vormgeving
Wim den Hertog
Basisprijs Grafische Vormgeving
Lex Reitsma
Basisprijs Grafische Vormgeving

1987

Jan van de Pavert
1e prijs Beeldhouwen
Berend Strik
2e prijs Beeldhouwen
Hans van Houwelingen
Basisprijs Beeldhouwen
Hans van Meeuwen
Basisprijs Beeldhouwen

1987

Jan van den Dobbelsteen
1e prijs Kunst en Publieke Ruimte

1986

Wim van den Bergh
1e prijs Architectuur
Koen van Velsen
2e prijs Architectuur
Peter Defesche
Basisprijs Architectuur
Guido Swart
Basisprijs Architectuur

1986

Rik van Dolderen
1e prijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Harm Veenenbos
2e prijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Paul van Beeck
Basisprijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur
Mathieu Derckx
Basisprijs Stedenbouw en landschapsarchitectuur

1985

Leo Vroegindeweij
1e prijs Beeldhouwen
Cor van Dijk
2e prijs Beeldhouwen
Niek Kemps
Basisprijs Beeldhouwen
Marc Ruygrok
Basisprijs Beeldhouwen

1985

Marien Schouten
1e prijs Schilderen
Berend Hoekstra
2e prijs Schilderen
Marc Mulders
Basisprijs Schilderen
Maarten van der Ploeg
Basisprijs Schilderen